Domů / O nás
Odběr novinek

O nás

Vítejte na webu Vinstitut.cz,

Na začátku tohoto projektu bylo nadšené cestování za vinaři po Evropě a spousta vypitého vína. A proto, když jsme jednou seděli v krásném vinném sklepě Stojana Ščurka na hranicích Slovinska s Itálií, napadlo nás založit Vinstitut.

Nechceme být jenom obyčejný e-shop. Chceme změnit systém prodávání vína online. Nabízíme proklientský přístup a pomocnou ruku při výběru té správné lahve.

U nás na webu najdete širokou a kvalitní nabídku vín z celého světa. Přehledně a na jednom místě. Již teď máme přes tisíc unikátních vín a každým měsícem bude toto číslo narůstat.

Váš zážitek je pro nás to nejdůležitější. Rozhodli jsme se, že nakupování vína online zkrátka musí být přijemný zážitek. Kdykoliv si nebudete jisti výběrem, stačí nás kontaktovat. Prostřednictvím online chatu nebo sociálních sítí Vám vždy poradíme k maximální spokojenosti.

Vinaře a dodavatele vybíráme tak pečlivě, že si můžeme stát za kvalitou každé láhve, kterou u nás v e-shopu najdete. V nabídce naleznete základní i raritní vína. Na své si přijde opravdu každý.

Chystáme toho ale mnohem více. Chceme vytvořit komunitu, která bude mít jedno společné - nadšení pro dobré víno. Bez vás to ale nepůjde, proto nás sledujte na sociálních sítích, zajímejte se a ptejte se. Chybí Vám v nabídce zajímavá láhev nebo vinař? Určitě nám dejte vědět. Jsme tu pro vás.


Adam a Míra,

Zakladatelé Vinstitut.cz